17.3 C
Brno
Středa, 12 června, 2024
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyNeduhy nejlevnějších párty stanů

Neduhy nejlevnějších párty stanů

Je až trochu s podivem jak se změnily večery co se týká přípravy jídla a společného času při posezení s přáteli. Není to tak dlouho, co se pálil táborák, pekly buřty. Když došlo ke grilování, přišla na řadu maximálně celá kuřata. Ta bylo třeba grilovat šíleně dlouho a tak se šikovným výrobcům podařilo protlačit na trh různé pohony na automatické otáčení.

Grilovalo se výhradně na volném prostranství nebo v pevných pergolách. Po revoluci se otevřel trh směrem na západ a postupem času se zde začalo objevovat zboží z Číny. Zboží natolik levné, že srdce mnoha čechů poskočila radostí. Běžnou součástí každé párty se stali přenosné párty stany pro jistotu dobrého počasí.

Gramáž plachty stanu

Gramáž znamená tloušťku plachty, doslova množství naneseného materiálu na m2. Je logické, že čím větší gramáž, tím lépe. Nejlevnější párty stany disponují gramáží okolo 110 g/m2. Vhodné pouze proti slunci, ověříte si hned při prvním dešti.

Ukotvení stanu

Všimněte si možností ukotvení krycího materiálu. Pozor na malá očka všitá do rohů plachty. Ukotvení konstrukce tak nemusí být žádné. Při prvním poryvu větru nebo bouřce se poutka utrhnou a stan kamsi odletí. To je velmi nebezbečné a v tu chvíli také letí se stanem celá polámaná kovová konstrukce.

Konstrukce stanu

Konstrukce je tvořena sice kovovými trubkami, které jsou nasunuté do sebe, ty mají ale natolik tenkou stěnu, že je s podivem, že se stan vůbec daří postavit.

Takový typ párty stanu je sice na začátku výhodně levný, musíte se ale připravit na to, že ho možná budete kupovat několikrát za sezónu. Není lepší koupit jeden, ale pravdu kvalitní kousek!

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek