17.1 C
Brno
Neděle, 19 května, 2024
- Reklama -časopis
DomůDům a BytModerní nábytek ze dřeva učiní z vašeho obýváku místo pohody a útulna

Moderní nábytek ze dřeva učiní z vašeho obýváku místo pohody a útulna

Kdo z nás by si nepřál mít krásný, moderní a zároveň útulný obývací pokoj, do něhož usedáme sami, ve dvou, s malými dětmi i návštěvou? Lze jej vytvořit poměrně snadno, a to díky správně zvolenému nábytku. Stačí použít kvalitní nábytek z masivu a pro komfortní sezení vybrat pohodlnou sedačku s dostatečně vysokou opěrkou. Skvělá jsou i křesla „ušák“ s podnožkou. Obývací pokoj pak bude funkčně i s ohledem na možnost relaxování výborně uzpůsobený.

Moderní obývací pokoj z masivu

Pokud se zaměříme na dřevěný nábytek, výborně se do obýváku hodí moderní komody z masivu. Dají se kombinovat s vitrínami, s konferenčním stolkem, který bude řešen dle vašich potřeb, také s policemi nebo regály. Najdete jej kupříkladu v zavedeném a léty ověřeném e-shopu nabytek-z-masivu.cz, do něhož se zákazníci rádi a s důvěrou vrací.

Dřevěná komoda přitom může mít mnoho podob. Chcete obývák v romantickém stylu? Pak si zde jistě vyberte. Kupříkladu břízová komoda PROVENCE, kterou tento obchod nabízí, je tvořená šuplíky i skříňkou s dvířky, a protože je přírodně – bílém nebo přírodně – šedomodrém provedení, je v obýváku nepřehlédnutelná. Ve stejném provedení můžete koupit i kredenc, vitrínu, psací stůl a další kousky. V nabídce jsou i jednoduché, klasické komody, rustikální, strohé „nordic“ komody a jiné.

Zajímavý konferenční stolek

Kromě komod a vitrín se v obývacím pokoji neobejdeme bez konferenčního stolku. Než si nějaký vyberete, zamyslete se, zda chcete mít stolek tvořen jen hlavní deskou, nebo má být pod ní i úložný prostor v podobě poličky nebo uzavřené skříňky či šuplíků. Možnosti jsou obrovské, zaručeně si vyberete.

Potřebujete mít v obýváku i skříň?

Tam, kde má rodina málo úložných prostorů, je důležité využít prostor co nejlépe. Moderní obývací pokoj z masivu může zahrnovat i kvalitní šatní skříň, stačí vybrat ji ve správné velikosti a stylu. Neměla by působit příliš monstrózně, aby prostor nezahltila, nepůsobil stísněně. Do menší místnosti zvolte dvoukřídlou skříň, do větší si můžete dovolit i skříň trojkřídlou nebo čtyřkřídlou. Je ale dobré, aby byla umístěna za sedačkou nebo po její straně.

Pojďte si vybrat kvalitní nábytek z masivu pro útulný moderní obývací pokoj i další prostory. Budete jistě spokojeni s cenou, kvalitou, vzhledem zboží i s přístupem e-shopu.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek